ZÁPAS
18.02.20 | kvalifik. | Francesca Curmi | Angelika Shapovalova | 6-4, 6-4 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.06.98, 25 Let
12.06.98, 25 Let
Francesca Curmi vs. Angelika Shapovalova - Vzájemné zápasy
18.02.20 | kvalifik. | Francesca Curmi | Angelika Shapovalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Francesca Curmi form & Angelika Shapovalova form
Francesca Curmi - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vera Zvonareva | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-1, Carole Monnet - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Isabelle Boulais | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Harmony Tan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 5-7, 6-0, 2-3, Patricia Maria Tig - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Alana Smith | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Mladenovic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ines Murta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 3-1, Tamara Zidansek - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Bervid | - | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Angelika Shapovalova - poslední zápasy
W15 Casablanca - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Clarine Lerby | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Alyssa Reguer | 4-1, Alyssa Reguer - skreč | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Fabienne Kim | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Laura Koralnik | 3-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Terezia Baraniakova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Greta Murzsa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.22 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Setareh Rasouli | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-3, - Angelika Shapovalova - skreč | detail zápasu | |
25.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Taira Abildayeva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
15.10.21 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 0-1, - Angelika Shapovalova - skreč | detail zápasu | |
14.10.21 2. kolo | vs. Polina Pavlova | 7-66, 6-4 | detail zápasu |