ZÁPAS
11.12.17 | 1. kolo | Francesca Bullani | Giorgia Testa | 6-3, 7-65 | Cordenons | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Francesca Bullani | Giorgia Testa | |
1. podání % | 42/90 (47%) | 52/71 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/42 (67%) | 24/52 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/48 (35%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 41/71 (58%) | 45/90 (50%) |
Vyhrané body celkem | 86/161 (53%) | 75/161 (47%) |
Dvojchyby | 9 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
13.07.98, 25 Let
13.07.98, 25 Let
Francesca Bullani vs. Giorgia Testa - Vzájemné zápasy
11.12.17 | 1. kolo | Francesca Bullani | Giorgia Testa | 6-3, 7-65 | detail zápasu | Cordenons | antuka |
Francesca Bullani form & Giorgia Testa form
Francesca Bullani - poslední zápasy
W15 Les - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Susanne Celik | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Ali Collins | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Amandine Cazeaux | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Harriet Hamilton | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Maria Jose Luque Moreno | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Andreea Velcea | 6-2, 4-6, 1-4, - Francesca Bullani - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Gabriela Duca | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kampantai | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Giorgie Jones | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Marie Perla Biansumba | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.19 kvalifik. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Theo Gravouil | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.12.18 2. kolo | vs. Verena Hofer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Sara Gambogi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Isabella Tcherkes Zade | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Nantes - tvrdý I. | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Alice Robbe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Lena Greiner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Imola - koberec | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Giorgia Testa - poslední zápasy
Orlando - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Aymet Uzcategui | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo | vs. Francesca Bullani | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Tatiana Perebiynis | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo | vs. Alessia Di Pietro | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Giada Clerici | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
03.08.17 1. kolo | vs. Piia Suomalainen | 2-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
27.07.17 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.07.17 1. kolo | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
14.07.17 2. kolo | vs. Margaux Bovy | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.07.17 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Caserta - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Giuseppina Miccio | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Victoria Muntean | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
10.05.17 2. kolo | vs. Mayo Hibi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.17 1. kolo | vs. Maria Masini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.05.17 kvalifik. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Carlotta Capanna | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Andreea Cula | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.02.17 kvalifik. | vs. Yasmin Hamza | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.02.17 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Virginia Ciccone | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.01.17 1. kolo | vs. Timea Pavlickova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.01.17 kvalifik. | vs. Magdalena Cordero | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
03.11.16 2. kolo | vs. Alice Balducci | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.16 1. kolo | vs. Anna Stefani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Isabel Donaldson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
27.10.16 2. kolo | vs. Alice Balducci | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.16 1. kolo | vs. Lavinia Lancellotti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 6-1 | detail zápasu |