Francúzsko
06.01.94, 30 Let
10 126 $
06.01.94, 30 Let
10 126 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Fiona Gervais vs. Anna Gabric - Vzájemné zápasy
07.09.15 | 1. kolo | Fiona Gervais | Anna Gabric | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Petange | tvrdý I. |
Fiona Gervais form & Anna Gabric form
Fiona Gervais - poslední zápasy
Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Julie Gervais | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.18 kvalifik. | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Dominique Meyer | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Schmiedlova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Salma Djoubri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Camille Sireix | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.15 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Andrezieux Boutheon - tvrdý I. | ||||
26.01.15 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
26.01.15 1. kolo kval. | vs. Alyona Sotnikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Equeurdreville - tvrdý I. | ||||
03.11.14 kvalifik. | vs. Alice Bacquie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.14 1. kolo kval. | vs. Tatjana Stoll | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
13.10.14 kvalifik. | vs. Adrijana Lekaj | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.14 2. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
15.09.14 1. kolo | vs. Jade Schoelink | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.14 2. kolo | vs. Michaela Honcova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý I. | ||||
31.03.14 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
03.02.14 2. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.14 1. kolo kval. | vs. Lisanne Van Riet | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Andrezieux Boutheon - tvrdý I. | ||||
20.01.14 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Equeurdreville - tvrdý I. | ||||
04.11.13 kvalifik. | vs. Yvonne Neuwirth | 2-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.13 1. kolo kval. | vs. Jasmin Steinherr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Nantes - tvrdý I. | ||||
28.10.13 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.13 2. kolo kval. | vs. Cecilia Costa | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
28.10.13 kvalifik. | vs. Christina Shakovets | 2-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.13 1. kolo kval. | vs. Steffi Distelmans | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Anna Gabric - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detail zápasu |