ZÁPAS
13.10.14 | 2. kolo kval. | Fiona Gervais | Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | Joue Les | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
06.01.94, 30 Let
10 126 $
06.01.94, 30 Let
10 126 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Fiona Gervais vs. Andrea Gamiz - Vzájemné zápasy
13.10.14 | 2. kolo kval. | Fiona Gervais | Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Joue Les | tvrdý I. |
Fiona Gervais form & Andrea Gamiz form
Fiona Gervais - poslední zápasy
Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Julie Gervais | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.18 kvalifik. | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Dominique Meyer | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Schmiedlova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Salma Djoubri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Camille Sireix | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
07.09.15 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.15 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Andrezieux Boutheon - tvrdý I. | ||||
26.01.15 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
26.01.15 1. kolo kval. | vs. Alyona Sotnikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Equeurdreville - tvrdý I. | ||||
03.11.14 kvalifik. | vs. Alice Bacquie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.14 1. kolo kval. | vs. Tatjana Stoll | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.10.14 kvalifik. | vs. Adrijana Lekaj | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.14 2. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
15.09.14 2. kolo | vs. Michaela Honcova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.14 1. kolo | vs. Jade Schoelink | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý I. | ||||
31.03.14 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
03.02.14 2. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.14 1. kolo kval. | vs. Lisanne Van Riet | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Andrezieux Boutheon - tvrdý I. | ||||
20.01.14 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Equeurdreville - tvrdý I. | ||||
04.11.13 1. kolo kval. | vs. Jasmin Steinherr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.11.13 kvalifik. | vs. Yvonne Neuwirth | 2-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Nantes - tvrdý I. | ||||
28.10.13 1. kolo kval. | vs. Steffi Distelmans | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.13 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.13 2. kolo kval. | vs. Cecilia Costa | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
28.10.13 kvalifik. | vs. Christina Shakovets | 2-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu |
Andrea Gamiz - poslední zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - skreč | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Barranquilla - tvrdý | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |