ZÁPAS
11.03.19 | 1. kolo | Fiona Ferro | Giuliana Olmos | 7-5, 6-1 | Guadalajara | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Fiona Ferro | Giuliana Olmos | |
1. podání % | 42/54 (78%) | 35/47 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/42 (69%) | 20/35 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/12 (67%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 23/47 (49%) | 17/54 (31%) |
Vyhrané body celkem | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 0 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Fiona Ferro | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Giuliana Olmos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fiona Ferro | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Giuliana Olmos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fiona Ferro | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Giuliana Olmos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fiona Ferro | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Giuliana Olmos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fiona Ferro | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Giuliana Olmos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Fiona Ferro | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Giuliana Olmos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Fiona Ferro | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Giuliana Olmos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fiona Ferro | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Giuliana Olmos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fiona Ferro | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Giuliana Olmos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fiona Ferro | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Fiona Ferro vs. Giuliana Olmos - Vzájemné zápasy
11.03.19 | 1. kolo | Fiona Ferro | Giuliana Olmos | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Guadalajara | tvrdý |
Fiona Ferro form & Giuliana Olmos form
Fiona Ferro - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Emily Appleton | 7-5, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Jil Teichmann | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-65, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-66, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Alina Korneeva | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-75, 7-62 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
19.08.23 finále | vs. Tatjana Maria | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Giuliana Olmos - poslední zápasy
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.23 | vs. Sinja Kraus | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Rancho - tvrdý | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Hina Inoue | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Tori Kinard | 6-1, 6-73, 10-2 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
17.09.22 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý | ||||
14.04.22 Rubber 1 | vs. Tania Isabel Andrade Sabando | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
01.03.22 kvalifik. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Liga Dekmeijere | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sydney - tvrdý | ||||
11.01.22 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.22 kvalifik. | vs. Diane Parry | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Safiya Carrington | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
17.04.21 | vs. Katie Boulter | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.21 | vs. Heather Watson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-78, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.21 kvalifik. | vs. Marcela Zacarias | 7-5, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Mayar Sherif | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
01.08.20 1. kolo | vs. Lorraine M. Guillermo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Kayla Day | 7-61, 7-66 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Pamela Montez | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Mary Closs | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 6-1, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
12.07.20 1. kolo | vs. Shatoo Mohamad | 6-2, 6-0 | detail zápasu |