ZÁPAS
20.06.19 | 2. kolo | Iveta Dapkute | Fiona Codino | 7-61, 6-74, 6-1 | W15 Netanya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Iveta Dapkute | Fiona Codino | |
1. podání % | 60/98 (61%) | 69/118 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/60 (63%) | 39/69 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/38 (47%) | 22/49 (45%) |
Vyhrané break-bally | 8/20 (40%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 57/118 (48%) | 42/98 (43%) |
Vyhrané body celkem | 113/216 (52%) | 103/216 (48%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Iveta Dapkute | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Fiona Codino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Iveta Dapkute | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Fiona Codino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Iveta Dapkute | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Fiona Codino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Iveta Dapkute | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iveta Dapkute | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Fiona Codino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Iveta Dapkute | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Iveta Dapkute | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
0-0 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Iveta Dapkute | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Fiona Codino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Iveta Dapkute | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Fiona Codino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iveta Dapkute | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Iveta Dapkute | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iveta Dapkute | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Fiona Codino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Iveta Dapkute | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Fiona Codino | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
0-0 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Fiona Codino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Iveta Dapkute | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Fiona Codino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Iveta Dapkute | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Iveta Dapkute | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Iveta Dapkute vs. Fiona Codino - Vzájemné zápasy
20.06.19 | 2. kolo | Iveta Dapkute | Fiona Codino | 7-61, 6-74, 6-1 | detail zápasu | W15 Netanya | tvrdý |
Iveta Dapkute form & Fiona Codino form
Iveta Dapkute - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-1, 2-0, Ana Prso - skreč | detail zápasu |
Fiona Codino - poslední zápasy
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Sandy Marti | 4-6, 1-4, - Fiona Codino - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Camilia Samel Druz | 3-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Carolina Troiano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Elisa Rubio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Maria Sohlberg | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Nora Ayala Serra | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Kamila Kashaeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Lola Collin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Ana Grubor | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Liva Yildiz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
11.04.22 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.22 2. kolo kval. | vs. Ellie Logotheti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.22 kvalifik. | vs. Jamilah Snells | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Agostina Breval | 3-6, 3-6 | detail zápasu |