ZÁPAS
06.11.17 | 1. kolo kval. | Fiona Arrese Mata | Lyuboslava Peruhova | 6-0, 6-2 | Vinaros | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
06.06.02, 21 Let
06.06.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
18.01.94, 30 Let
18.01.94, 30 Let
Fiona Arrese Mata vs. Lyuboslava Peruhova - Vzájemné zápasy
06.11.17 | 1. kolo kval. | Fiona Arrese Mata | Lyuboslava Peruhova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Vinaros | antuka |
Fiona Arrese Mata form & Lyuboslava Peruhova form
Fiona Arrese Mata - poslední zápasy
W25 Vitoria - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Valentina Giavazzi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Darya Mukhina | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Queralt Carbo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.18 kvalifik. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Snehadevi S Reddy | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Nikol Dobrilova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Marta Del Pino Maturano | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
13.02.17 1. kolo | vs. Daiana Negreanu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Mariana Correa | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Athena Yilmaz | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Lyuboslava Peruhova - poslední zápasy
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Stella Simeonova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Luna Meers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Marina Magai | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Iana Snezhkina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.11.19 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Lara Panfilov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Laia Conde Monfort | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.18 kvalifik. | vs. Chiara Gerbino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Sandy Marti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.18 kvalifik. | vs. Martina Forcisi | 3-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Zeynep Erman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Franziska Kommer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Kristin Yordanova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
10.09.18 kvalifik. | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Nikol Docheva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Lynelle En Tong Lim | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Lucia Duca | 2-6, 5-7 | detail zápasu |