INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Merel Hoedt vs. Fernanda Brito - Vzájemné zápasy
29.06.18 | čtvrtfinále | Fernanda Brito | Merel Hoedt | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
15.06.18 | čtvrtfinále | Fernanda Brito | Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Merel Hoedt form & Fernanda Brito form
Merel Hoedt - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Fernanda Brito - poslední zápasy
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Maria Rivera Corado | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cundinamarca - antuka | ||||
20.11.21 semifinále | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.21 čtvrtfinále | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.11.21 2. kolo | vs. Laura D Arciniegas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Melisa Morales | 7-64, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
02.10.21 čtvrtfinále | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-5, - Fernanda Brito - skreč | detail zápasu | |
30.09.21 2. kolo | vs. Stacey Fung | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.09.21 1. kolo | vs. Julia Garcia | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
24.09.21 čtvrtfinále | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.21 2. kolo | vs. Tara Malik | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.21 1. kolo | vs. Qavia Lopez | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Santiago - antuka | ||||
06.10.19 finále | vs. Eugenia Ganga | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.19 semifinále | vs. Julia Riera | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Ivania Martinich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Yapur Lopez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Tatiana Terwindt | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Sofia Luini | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Lambare - antuka | ||||
25.08.19 finále | vs. Anna Morgina | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.19 semifinále | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Sofia Luini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Santa - antuka | ||||
10.08.19 semifinále | vs. Victoria Bosio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Dolores Molina Portela | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Masha Alexandra Vrsalovic Gimenez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 6-70, 5-7 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Akilah James | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 6-1, 6-2 | detail zápasu |