Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tunisko
13.06.01, 22 Let
10 209 $
13.06.01, 22 Let
10 209 $
Guillermina Naya vs. Ferdaous Bahri - Vzájemné zápasy
28.09.16 | 1. kolo | Guillermina Naya | Ferdaous Bahri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Guillermina Naya form & Ferdaous Bahri form
Guillermina Naya - poslední zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - skreč | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 semifinále | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
13.10.23 semifinále | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - skreč | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
09.09.23 finále | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.23 semifinále | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Ferdaous Bahri - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Julita Saner | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Carol Plakk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Naomi Jackson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Taylor Gruber | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Valeria Koussenkova | 6-76, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Wiem Boubaker | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Stefani Webb | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Emma Martellenghi | 6-3, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Mahta Khanloo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jasmine Ben Aba | - Ferdaous Bahri - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Saoirse Breen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Yifei Huang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Jiaqi Wang | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 3-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Ya Hsin Lee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 2-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-0, Chahd Berriri - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 2-6 | detail zápasu |