Federica Rossi vs. Timea Jaruskova 25.02.2020

Federica Rossi vs. Timea Jaruskova 25.02.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

25.02.20kvalifik.Federica Rossi Timea Jaruskova 6-3, 6-3 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Federica Rossi
Taliansko
07.06.01, 18 Let




900
14

Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
15.05.96, 23 Let




888
18
11 627 $
Timea Jaruskova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Federica Rossi vs. Timea Jaruskova - Vzájemné zápasy

25.02.20kvalifik.Federica RossiTimea Jaruskova6-3, 6-3 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Federica Rossi - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Arina Gabriela Vasilescu3-6, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Mariam Dalakishvili6-1, 6-2 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Eleni Fasoula6-2, 6-0 výhradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Timea Jaruskova6-3, 6-3 výhradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Ema Vasic6-1, 6-3 výhradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Gabriela Duca6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
03.02.20
kvalifik.
vs. Doroteja Joksovic5-3, - Federica Rossi - skrečprohradetail zápasu
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Bruna Casasampere Escoda6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
31.01.20
čtvrtfinále
vs. Noa Liauw A Fong4-6, 7-66, 1-6 prohradetail zápasu
30.01.20
2. kolo
vs. Nina Alibalic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Sada Nahimana7-66, 6-3 výhradetail zápasu
27.01.20
kvalifik.
vs. Karolina Vlckova6-2, 7-5 výhradetail zápasu
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Elisabeth Chantraine6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
23.01.20
2. kolo
vs. Oona Orpana1-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Lilly Elida Haseth3-6, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Italy W25 Solarino - koberec
28.11.19
2. kolo
vs. Lara Salden5-7, 1-6 prohradetail zápasu
26.11.19
1. kolo
vs. Sara Lanca7-5, 5-7, 7-63 výhradetail zápasu
Italy W25 Solarino - koberec
20.11.19
1. kolo
vs. Susan Bandecchi6-1, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
18.11.19
1. kolo kval.
vs. Olga Parres Azcoitia6-3, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
18.11.19
kvalifik.
vs. Monika Kilnarova4-6, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
07.10.19
kvalifik.
vs. Manca Pislak6-75, 4-6 prohradetail zápasu
06.10.19
1. kolo kval.
vs. Anastasia Piangerelli7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
30.09.19
1. kolo kval.
vs. Corinna Dentoni1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Chiara Scholl1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy Palermo - antuka
20.07.19
1. kolo kval.
vs. Georgina Garcia-Perez0-6, 7-5, 5-7 prohradetail zápasu
France French Open - antuka
03.06.19
1. kolo
vs. Taisya Pachkaleva3-6, 0-3, - Federica Rossi - skrečprohradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
26.03.19
kvalifik.
vs. Giorgia Marchetti4-6, 3-6 prohradetail zápasu
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Chanel Simmonds6-4, 6-3 výhradetail zápasu
France W15 Le - antuka
21.03.19
2. kolo
vs. Manon Arcangioli1-6, 7-66, 2-6 prohradetail zápasu
19.03.19
1. kolo
vs. Justine Pysson6-3, 6-2 výhradetail zápasu

Timea Jaruskova - poslední zápasy

Russia W15 Kazan - tvrdý I.
12.03.20
2. kolo
vs. Polina Kudermetova0-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Angelika Shapovalova6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
25.02.20
kvalifik.
vs. Federica Rossi3-6, 3-6 prohradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Diana Krasnova7-5, 6-3 výhradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Gabriela Aura Zarnoveanu6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
11.02.20
kvalifik.
vs. Vlada Koval4-6, 0-6 prohradetail zápasu
10.02.20
1. kolo kval.
vs. Ylena In-Albon3-6, 6-2, 10-6 výhradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
04.02.20
kvalifik.
vs. Vlada Koval3-6, 3-6 prohradetail zápasu
03.02.20
1. kolo kval.
vs. Cristiana Ferrando6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Czech Republic W15 Jablonec - koberec
04.12.19
1. kolo
vs. Nikola Breckova6-4, 6-73, 5-7 prohradetail zápasu
Czech Republic W15 Milovice - tvrdý I.
27.11.19
1. kolo
vs. Miriam Kolodziejova1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - tvrdý I.
06.11.19
1. kolo
vs. Iveta Dapkute5-7, 7-63, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
18.10.19
čtvrtfinále
vs. Dasha Ivanova4-6, 6-72 prohradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Katyarina Paulenka6-1, 6-2 výhradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Tamara Bizhukova6-2, 7-64 výhradetail zápasu
Hungary W15 Szekesfehervar - antuka
12.09.19
2. kolo
vs. Tina Cvetkovic7-5, 2-6, 6-73 prohradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Elena-Teodora Cadar7-67, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Prague - antuka
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Natalia Orlova7-61, 6-3 výhradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Chantal Skamlova2-6, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
Czech Republic W15 Olomouc - antuka
09.08.19
čtvrtfinále
vs. Ange Oby Kajuru6-75, 2-6 prohradetail zápasu
08.08.19
2. kolo
vs. Nikola Breckova6-3, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
07.08.19
1. kolo
vs. Eva Marie Voracek6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Poland W25 Grodzisk - antuka
31.07.19
1. kolo
vs. Katarzyna Piter1-6, 4-6 prohradetail zápasu
30.07.19
kvalifik.
vs. Aneta Laboutkova6-4, 3-6, 10-8 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Constanze Stepan6-4, 7-60 výhradetail zápasu
Italy W15 Schio - antuka
25.07.19
2. kolo
vs. Yuliana Lizarazo4-6, 1-6 prohradetail zápasu
24.07.19
1. kolo
vs. Katsiaryna Skachkova4-6, 7-63, 6-0 výhradetail zápasu
Hungary W25 Baja - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Jana Bojovic2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Spain W15 Madrid - tvrdý
26.06.19
2. kolo
vs. Ioana Loredana Rosca4-6, 1-6 prohradetail zápasu
25.06.19
1. kolo
vs. Maria Obispo Carretero6-2, 6-3 výhradetail zápasu
<