INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Xenia Knoll vs. Federica Bilardo - Vzájemné zápasy
29.11.18 | čtvrtfinále | Federica Bilardo | Xenia Knoll | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Solarino | koberec |
Xenia Knoll form & Federica Bilardo form
Xenia Knoll - poslední zápasy
W15 Jablonec - koberec | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
06.10.19 finále | vs. Manon Leonard | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.19 semifinále | vs. Alice Rame | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Lucie Wargnier | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Tiffany William | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Justine Lespes | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Carole Monnet | 6-0, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anais Gabriel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 1-3, - Xenia Knoll - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.19 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
23.01.19 2. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
29.11.18 čtvrtfinále | vs. Federica Bilardo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.18 2. kolo | vs. Sihem Bellahouel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.18 2. kolo | vs. Tamara Malesevic | - | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
11.11.18 semifinále | vs. Darya Astakhova | 3-6, - Xenia Knoll - skreč | detail zápasu | |
10.11.18 čtvrtfinále | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Federica Bilardo - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Viola Turini | 1-4, - Federica Bilardo - skreč | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 4-1, Arianna Zucchini - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Federica Urgesi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Francesca Gandolfi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-71, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-0, 3-0, Federica Di Sarra - skreč | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Corinna Dentoni | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 5-7, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
27.07.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Kolie Allen | 6-1, 6-4 | detail zápasu |