ZÁPAS
27.07.20 | 1. kolo | Fanny Stollar | Natalia Siedliska | 6-3, 6-2 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Fanny Stollar | 0-0 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
0-1 | Natalia Siedliska | |
0-0 | ||
Fanny Stollar | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Fanny Stollar | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
3-2 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Fanny Stollar | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-15, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fanny Stollar | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
Fanny Stollar | 0-1 | |
0-0, 30-0 | ||
1-1 | Natalia Siedliska | |
0-0 | ||
Fanny Stollar | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Fanny Stollar | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Natalia Siedliska | |
Fanny Stollar | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Fanny Stollar vs. Natalia Siedliska - Vzájemné zápasy
27.07.20 | 1. kolo | Fanny Stollar | Natalia Siedliska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Fanny Stollar form & Natalia Siedliska form
Fanny Stollar - poslední zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Amandine Hesse | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Francisca Jorge | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Storm Hunter | 0-3, - Fanny Stollar - skreč | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Sohyun Park | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 5-7, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-67, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-2, 3-0, Vivian Wolff - skreč | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Mana Kawamura | 5-7, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Robin Anderson | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Carolyn Campana | 7-63, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
04.08.23 semifinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Natalia Siedliska - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | - Natalia Siedliska - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - skreč | detail zápasu |