ZÁPAS
24.10.19 | 2. kolo | Fanny Ostlund | Julia Lovqvist | 6-1, 6-3 | W15 Stockholm | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Fanny Ostlund | Julia Lovqvist | |
1. podání % | 35/48 (73%) | 35/65 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/35 (63%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/13 (77%) | 13/30 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 34/65 (52%) | 16/48 (33%) |
Vyhrané body celkem | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-0 | Julia Lovqvist | |
0-0 | ||
Fanny Ostlund | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Fanny Ostlund | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Fanny Ostlund | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fanny Ostlund | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0 | ||
Fanny Ostlund | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Fanny Ostlund | 4-2 | |
0-0, 15-15 | ||
4-3 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
06.03.03, 21 Let
06.03.03, 21 Let
Fanny Ostlund vs. Julia Lovqvist - Vzájemné zápasy
31.10.19 | 2. kolo | Fanny Ostlund | Julia Lovqvist | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | W15 Stockholm | tvrdý I. |
24.10.19 | 2. kolo | Fanny Ostlund | Julia Lovqvist | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Stockholm | tvrdý I. |
26.09.19 | 2. kolo | Fanny Ostlund | Julia Lovqvist | 6-1, 7-63 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Fanny Ostlund form & Julia Lovqvist form
Fanny Ostlund - poslední zápasy
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - skreč | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
22.12.23 semifinále | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - skreč | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - skreč | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
23.11.23 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 3. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | detail zápasu |
Julia Lovqvist - poslední zápasy
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | detail zápasu |