Gyulnara Nazarova vs. Fanny Ostlund

Gyulnara Nazarova vs. Fanny Ostlund - Antalya - porovnání

ZÁPAS

Gyulnara Nazarova Fanny Ostlund

STATISTIKY ZÁPASU


Gyulnara Nazarova
Ukrajina
27.02.98, 21 Let




830
18
11 894 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
05.05.97, 22 Let




868
15
37 317 $
Fanny Ostlund
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Gyulnara Nazarova vs. Fanny Ostlund - Vzájemné zápasy

30.08.171. koloFanny OstlundGyulnara Nazarova7-62, 3-0, Fanny Ostlund - skrečdetail zápasuTurkey Antalya antuka

Gyulnara Nazarova - poslední zápasy

Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
19.04.19
čtvrtfinále
vs. Anastasia Zakharova2-6, 1-6 prohradetail zápasu
18.04.19
2. kolo
vs. Daria Kruzhkova6-4, 6-1 výhradetail zápasu
17.04.19
1. kolo
vs. Takhmina Zhanatova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
11.04.19
2. kolo
vs. Anastasia Zakharova4-6, 0-6 prohradetail zápasu
10.04.19
1. kolo
vs. Dariya Detkovskaya6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Russia W25+H Kazan - tvrdý I.
12.03.19
kvalifik.
vs. Vivian Heisen6-72, 1-6 prohradetail zápasu
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Nigina Abduraimova4-6, 7-62, 10-7 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - tvrdý I.
22.02.19
čtvrtfinále
vs. Daria Kruzhkova5-7, 2-6 prohradetail zápasu
21.02.19
2. kolo
vs. Vlada Koval2-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
20.02.19
1. kolo
vs. Daria Nazarkina7-66, 6-2 výhradetail zápasu
19.02.19
kvalifik.
vs. Aleksandra Pospelova6-3, 6-3 výhradetail zápasu
18.02.19
1. kolo kval.
vs. Dewi Dijkman7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - tvrdý I.
14.02.19
2. kolo
vs. Vlada Koval0-6, 2-6 prohradetail zápasu
13.02.19
kvalifik.
vs. Yuval Keren6-2, 6-4 výhradetail zápasu
13.02.19
1. kolo
vs. Zhibek Kulambayeva6-3, 6-2 výhradetail zápasu
11.02.19
1. kolo kval.
vs. Kseniya Yersh7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Russia W25 Kazan - tvrdý I.
22.01.19
kvalifik.
vs. Karin Kennel5-7, 6-3, 5-10 prohradetail zápasu
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Ekaterina Vishnevskaya7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
07.12.18
1. kolo
vs. Melanie Stokke0-6, 1-4, - Gyulnara Nazarova - skrečprohradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
01.12.18
2. kolo
vs. Daria Snigur3-6, 3-6 prohradetail zápasu
28.11.18
1. kolo
vs. Lisa Matviyenko6-4, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
22.11.18
2. kolo
vs. Nadine Keller6-3, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu
20.11.18
1. kolo
vs. Ekaterina Kazionova6-75, 7-5, 2-0, Ekaterina Kazionova - skrečvýhradetail zápasu
Georgia Batumi - tvrdý
22.09.18
finále
vs. Daria Kudashova7-5, 0-6, 3-6 prohradetail zápasu
21.09.18
semifinále
vs. Anna Kubareva6-3, 6-2 výhradetail zápasu
20.09.18
2. kolo
vs. Anastasia Mironova6-0, 6-2 výhradetail zápasu
20.09.18
čtvrtfinále
vs. Lana Kentchiashvili6-2, 6-4 výhradetail zápasu
19.09.18
1. kolo
vs. Anastasia Mozgaleva6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
31.08.18
semifinále
vs. Daria Mishina6-71, 0-1, - Gyulnara Nazarova - skrečprohradetail zápasu
30.08.18
čtvrtfinále
vs. Aleksandra Pospelova4-6, 6-4, 6-0 výhradetail zápasu

Fanny Ostlund - poslední zápasy

Tunisia W15 Tabarka - antuka
25.06.19
1. kolo
vs. Giulia Brighi6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Sweden W25 Ystad - antuka
20.06.19
2. kolo
vs. Richel Hogenkamp4-6, 2-6 prohradetail zápasu
18.06.19
1. kolo
vs. Julia Rosenquist4-6, 6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Izrael W25 Akko - tvrdý
13.06.19
2. kolo
vs. Susan Bandecchi1-6, 3-6 prohradetail zápasu
12.06.19
1. kolo
vs. Anastasia Zakharova6-4, 7-5 výhradetail zápasu
11.06.19
kvalifik.
vs. Shir Azran6-3, 6-2 výhradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Diana Nekhorosheva6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
30.05.19
2. kolo
vs. Oana Gavrila6-75, 3-6 prohradetail zápasu
29.05.19
1. kolo
vs. Agata Bachanek6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
25.05.19
semifinále
vs. Elena Malygina3-6, 0-6 prohradetail zápasu
24.05.19
čtvrtfinále
vs. Gabriela Duca6-1, 6-2 výhradetail zápasu
23.05.19
2. kolo
vs. Darya Astakhova7-5, 2-0, Darya Astakhova - skrečvýhradetail zápasu
22.05.19
1. kolo
vs. Anhzelika Isaeva6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Sweden W15 Varberg - antuka
17.05.19
čtvrtfinále
vs. Sofia Nami Samavati6-2, 3-6, 0-6 prohradetail zápasu
16.05.19
2. kolo
vs. Molly Helgesson7-62, 6-2 výhradetail zápasu
15.05.19
1. kolo
vs. Eveliina Koivupuisto6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Sweden W15 Gothenburg - antuka
09.05.19
2. kolo
vs. Astrid Wanja Brune Olsen2-6, 6-3, 4-6 prohradetail zápasu
07.05.19
1. kolo
vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
10.04.19
1. kolo
vs. Mihaela Lorena Marculescu0-3, - Fanny Ostlund - skrečprohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
30.03.19
čtvrtfinále
vs. Daria Mishina5-7, 0-6 prohradetail zápasu
28.03.19
2. kolo
vs. Ekaterina Makarova (1996)6-0, 6-3 výhradetail zápasu
27.03.19
1. kolo
vs. Elena Malygina7-5, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
26.03.19
kvalifik.
vs. Alisa Rastegaeva6-0, 6-0 výhradetail zápasu
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Ekin Ercetin6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
21.03.19
2. kolo
vs. Lina Gjorcheska2-6, 5-7 prohradetail zápasu
20.03.19
1. kolo
vs. Zeynep Erman6-0, 6-1 výhradetail zápasu
19.03.19
kvalifik.
vs. Chantal Sauvant7-5, 6-2 výhradetail zápasu
18.03.19
1. kolo kval.
vs. Yolande Leacock6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
12.03.19
kvalifik.
vs. Rina Saigo3-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Mariya Poduraeva6-4, 5-7, 10-5 výhradetail zápasu
<