ZÁPAS
06.05.19 | 1. kolo kval. | Fanny Norin | Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-5 | W15 Gothenburg | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Švédsko
11.11.01, 22 Let
11.11.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Fínsko
29.04.01, 22 Let
29.04.01, 22 Let
Fanny Norin vs. Liisa Vehvilainen - Vzájemné zápasy
14.05.19 | kvalifik. | Liisa Vehvilainen | Fanny Norin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Varberg | antuka |
06.05.19 | 1. kolo kval. | Fanny Norin | Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-5 | detail zápasu | W15 Gothenburg | antuka |
Fanny Norin form & Liisa Vehvilainen form
Fanny Norin - poslední zápasy
W35 Naples - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Tania Isabel Andrade Sabando | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Susanna Maltby | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Libuse Havlova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Victoria Gomez | 5-7, 7-65, 0-10 | detail zápasu | |
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Cayetana Gay | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Erika Abraham-Nilsen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vero - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Mansi Vadyala | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Macon - tvrdý | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norrkoping - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Aino Alkio | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Emilie Elde | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Julia Keranovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Eupen - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 5-7, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
21.07.22 1. kolo | vs. Esther Bataille | 6-4, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
18.07.22 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 7-66, 1-0, Irys Ekani - skreč | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Jade Haller | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 2-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Aubane Droguet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Jeline Vandromme | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Liisa Vehvilainen - poslední zápasy
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 0-5, - Liisa Vehvilainen - skreč | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Saara Aerila | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Kayla Chung | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 7-5, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Rancho - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Meghna Arun Kumar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Maika M. Adair | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Amy Zhu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
21.09.21 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Katriin Saar | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Desire Parn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Marissa Minetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.07.21 kvalifik. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 5-7, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 kvalifik. | vs. Alexandra Azarko | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
02.02.21 kvalifik. | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-76, 10-12 | detail zápasu |