ZÁPAS
16.08.19 | čtvrtfinále | Fangzhou Liu | Chihiro Muramatsu | 6-2, 7-64 | W25 Huangshan | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Fangzhou Liu | Chihiro Muramatsu | |
1. podání % | 44/63 (70%) | 58/83 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/44 (52%) | 30/58 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/19 (26%) | 3/25 (12%) |
Vyhrané break-bally | 9/17 (53%) | 7/9 (78%) |
Vyhrané body z returnu | 50/83 (60%) | 35/63 (56%) |
Vyhrané body celkem | 78/146 (53%) | 68/146 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Chihiro Muramatsu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Fangzhou Liu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
2-0 | Chihiro Muramatsu | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Fangzhou Liu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Chihiro Muramatsu | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Fangzhou Liu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
5-1 | Chihiro Muramatsu | |
0-0 | ||
Fangzhou Liu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Chihiro Muramatsu | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
0-2 | Chihiro Muramatsu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fangzhou Liu | 0-3 | |
0-0, 0-15, A-40 | ||
1-3 | Chihiro Muramatsu | |
0-0 | ||
Fangzhou Liu | 1-4 | |
2-4 | Chihiro Muramatsu | |
Fangzhou Liu | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-4 | Chihiro Muramatsu | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Fangzhou Liu | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Chihiro Muramatsu | |
0-0, 0-15 | ||
Fangzhou Liu | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-6 | Chihiro Muramatsu | |
0-0, 1-0, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Fangzhou Liu vs. Chihiro Muramatsu - Vzájemné zápasy
16.08.19 | čtvrtfinále | Fangzhou Liu | Chihiro Muramatsu | 6-2, 7-64 | detail zápasu | W25 Huangshan | tvrdý |
05.05.16 | 2. kolo | Fangzhou Liu | Chihiro Muramatsu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Gifu | tvrdý |
Fangzhou Liu form & Chihiro Muramatsu form
Fangzhou Liu - poslední zápasy
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Irina Fetecau | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Yidi Yang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Emerson Jones | 1-6, 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 0-3, - Fangzhou Liu - skreč | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Na Dong | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Hanyu Guo | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Xinyu Jiang | Xinyu Jiang - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Jiayou Li | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Yexin Ma | 5-7, - Fangzhou Liu - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Louna Zoppas | 7-61, 6-2 | detail zápasu |
Chihiro Muramatsu - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Dabin Kim | 4-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Reina Goto | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mia Horvit | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Hayu Kinoshita | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Nayar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Yexin Ma | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Lara Walker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lily Fairclough | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ashlee Narker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Cecilia Franzin | 6-2, 6-0 | detail zápasu |