ZÁPAS
14.08.18 | 1. kolo | Fang Ying Xun | Siqi Cao | 6-2, 6-2 | Guiyang | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Fang Ying Xun | Siqi Cao | |
1. podání % | 32/52 (62%) | 25/42 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/32 (84%) | 17/25 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/20 (45%) | 3/17 (18%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/6 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/42 (52%) | 16/52 (31%) |
Vyhrané body celkem | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esa | 3 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Fang Ying Xun | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Siqi Cao | |
2-0 | Siqi Cao | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Siqi Cao | |
3-1 | Siqi Cao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-1 | Siqi Cao | |
0-0, 15-40 | ||
4-2 | Siqi Cao | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fang Ying Xun | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Fang Ying Xun | 0-0 | |
Fang Ying Xun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Siqi Cao | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Siqi Cao | |
3-1 | Siqi Cao | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-1 | Siqi Cao | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
Fang Ying Xun | 4-2 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Fang Ying Xun | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Fang Ying Xun vs. Siqi Cao - Vzájemné zápasy
28.05.19 | 1. kolo | Fang Ying Xun | Siqi Cao | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | W25 Luzhou | tvrdý |
14.08.18 | 1. kolo | Fang Ying Xun | Siqi Cao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Guiyang | tvrdý |
07.06.18 | 2. kolo | Fang Ying Xun | Siqi Cao | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Changsha | tvrdý |
29.03.18 | 2. kolo | Fang Ying Xun | Siqi Cao | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Nanjing | tvrdý |
20.03.18 | 1. kolo | Fang Ying Xun | Siqi Cao | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Nanjing | tvrdý |
Fang Ying Xun form & Siqi Cao form
Fang Ying Xun - poslední zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Na Dong | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - skreč | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu |
Siqi Cao - poslední zápasy
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Sakura Hondo | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Ho Ka Henrietta Wong | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Xiaochuan Nie | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Ziyue Sun | 6-2, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 3-6, 0-1, - Siqi Cao - skreč | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 2-4, - Siqi Cao - skreč | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Yexin Ma | 6-73, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Jiayun Zhu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Jia Yi Dong | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Mengxin Zhai | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
04.09.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Si Qi Liu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Mei Xu Wu | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Ziyi Yang | 6-2, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Lou Brouleau | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Yuxuan Zhang | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Xuliu Sun | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Cong Ying Zhao | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hengyang - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Xiaodi You | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Qiu Yu Ye | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detail zápasu |