ZÁPAS
14.07.17 | čtvrtfinále | Evgeniya Rodina | Alexandra Dulgheru | 7-5, 3-6, 7-65 | Contrexeville | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Evgeniya Rodina | Alexandra Dulgheru | |
1. podání % | 71/124 (57%) | 82/112 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 42/71 (59%) | 39/82 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/53 (38%) | 16/30 (53%) |
Vyhrané break-bally | 8/9 (89%) | 8/17 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 57/112 (51%) | 62/124 (50%) |
Vyhrané body celkem | 119/236 (50%) | 117/236 (50%) |
Dvojchyby | 13 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Evgeniya Rodina vs. Alexandra Dulgheru - Vzájemné zápasy
14.07.17 | čtvrtfinále | Evgeniya Rodina | Alexandra Dulgheru | 7-5, 3-6, 7-65 | detail zápasu | Contrexeville | antuka |
Evgeniya Rodina form & Alexandra Dulgheru form
Evgeniya Rodina - poslední zápasy
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 0-2, - Evgeniya Rodina - skreč | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo | vs. Katie Volynets | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Magda Linette | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
10.03.23 2. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Katie Volynets | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Julia Goerges | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Madison Keys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nurnberg - antuka | ||||
19.05.19 1. kolo | vs. Madison Brengle | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Pauline Parmentier | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Alexandra Dulgheru - poslední zápasy
Cluj-Napoca - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Andrea Petkovic | 3-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
18.06.21 čtvrtfinále | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 1-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
17.06.21 2. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 0-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
16.05.21 finále | vs. Clara Burel | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.21 semifinále | vs. Viktorija Golubic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.21 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-0, Laura-Ioana Paar - skreč | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
01.05.21 semifinále | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.04.21 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.21 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.21 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
16.04.21 3. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 7-63, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
22.04.19 kvalifik. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |