Francúzsko
09.11.02, 21 Let
09.11.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Gabrielle Clairotte vs. Evgeniya Burdina - Vzájemné zápasy
04.12.18 | 1. kolo kval. | Evgeniya Burdina | Gabrielle Clairotte | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Gabrielle Clairotte form & Evgeniya Burdina form
Gabrielle Clairotte - poslední zápasy
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Sinead Lohan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Ruth Copas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Amber Washington | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 kvalifik. | vs. Minami Shuto | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.12.18 kvalifik. | vs. Jovana Babic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Ambre Feder | 6-77, 6-73 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Amisha Patel | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 6-3, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Gabriella Akopian | 6-70, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
08.10.18 1. kolo kval. | vs. Micheline Aubuchon | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Micheline Aubuchon | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. Jane Stewart | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu |
Evgeniya Burdina - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Merna Refaat | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Olga Danilova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Teja Tirunelveli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Alisa Kummel | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Jian Ibrahim | 6-4, 1-6, 1-2, - Evgeniya Burdina - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jian Ibrahim | 6-2, 6-1 | detail zápasu |