ZÁPAS
13.01.18 | 1. kolo kval. | Evgeniya Burdina | Aurore Felsenhart | 6-1, 6-0 | Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
19.06.97, 26 Let
19.06.97, 26 Let
Evgeniya Burdina vs. Aurore Felsenhart - Vzájemné zápasy
13.01.18 | 1. kolo kval. | Evgeniya Burdina | Aurore Felsenhart | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Evgeniya Burdina form & Aurore Felsenhart form
Evgeniya Burdina - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Merna Refaat | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Olga Danilova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Teja Tirunelveli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Alisa Kummel | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Jian Ibrahim | 6-4, 1-6, 1-2, - Evgeniya Burdina - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jian Ibrahim | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Aurore Felsenhart - poslední zápasy
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Laura Palumbo | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Piracicaba - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Amber Washington | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Montemor O - tvrdý | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.18 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 4-3, Laetitia Pulchartova - skreč | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Syuzen Afifi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santarem - tvrdý | ||||
02.09.18 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
26.02.18 kvalifik. | vs. Federica Prati | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Darina Mueller | 6-74, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Emilia Gaelle Dejonckheere | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.01.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 0-6 | detail zápasu |