ZÁPAS
19.08.18 | 2. kolo kval. | Eva Vedder | Kiara Petrovicka | 6-4, 4-3, - skreč | Rotterdam | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
29.03.00, 24 Let
29.03.00, 24 Let
Eva Vedder vs. Kiara Petrovicka - Vzájemné zápasy
19.08.18 | 2. kolo kval. | Eva Vedder | Kiara Petrovicka | 6-4, 4-3, Kiara Petrovicka - skreč | detail zápasu | Rotterdam | antuka |
Eva Vedder form & Kiara Petrovicka form
Eva Vedder - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - skreč | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
12.11.23 kvalifik. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-61, 6-76, 6-1 | detail zápasu |
Kiara Petrovicka - poslední zápasy
Antalya - tvrdý | ||||
11.12.18 kvalifik. | vs. Yeong Won Jeong | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.12.18 2. kolo kval. | vs. Luna Meers | 7-65, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Oleksandra Balaba | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Vidovic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-2, Fanny Ostlund - skreč | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Nina Ugrelidze | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Hui-Zhen Ruan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Natasha Piludu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.18 kvalifik. | vs. Nada Sarhan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Anna Morgina | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Andreea Velcea | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Anjana Suresh | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 4-6, 3-4, - Kiara Petrovicka - skreč | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 7-66, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Maria Patrascu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Isolde De Jong | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 1-6 | detail zápasu |