ZÁPAS
08.10.19 | 1. kolo | Eva Vedder | Constanze Stepan | 6-2, 6-4 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Eva Vedder | Constanze Stepan | |
1. podání % | 30/58 (52%) | 42/72 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/30 (73%) | 20/42 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/28 (46%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 37/72 (51%) | 23/58 (40%) |
Vyhrané body celkem | 72/130 (55%) | 58/130 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Constanze Stepan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A | ||
Eva Vedder | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Constanze Stepan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Eva Vedder | 2-1 | |
0-0 | ||
Eva Vedder | 3-2 | |
0-0, 0-30 | ||
4-2 | Constanze Stepan | |
0-0 | ||
Eva Vedder | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Constanze Stepan | |
Eva Vedder | 1-0 | |
1-1 | Constanze Stepan | |
Eva Vedder | 2-1 | |
2-2 | Constanze Stepan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Eva Vedder | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Eva Vedder | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Constanze Stepan | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Eva Vedder | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
26.11.97, 26 Let
26.11.97, 26 Let
Eva Vedder vs. Constanze Stepan - Vzájemné zápasy
08.10.19 | 1. kolo | Eva Vedder | Constanze Stepan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Eva Vedder form & Constanze Stepan form
Eva Vedder - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - skreč | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
12.11.23 kvalifik. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Constanze Stepan - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicole Khirin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Polina Gubina | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ekaterina Nikiforova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ivania Martinich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.18 kvalifik. | vs. Lorin Tilipman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Nastassja Burnett | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.02.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.02.18 kvalifik. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu |