INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexandra Grinchishina vs. Eva Lys - Vzájemné zápasy
20.03.17 | kvalifik. | Eva Lys | Alexandra Grinchishina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Alexandra Grinchishina form & Eva Lys form
Alexandra Grinchishina - poslední zápasy
Antalya - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.18 kvalifik. | vs. Anastasia Veselova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Narine Sargsyan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Muslima Akhunova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
22.04.18 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Aziza Yahshilikova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Varvara Flink | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 5-7, 1-5, - Alexandra Grinchishina - skreč | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.03.18 kvalifik. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Zarema Mekhtieva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Alina Mekhtieva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 5-7, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Charlotte Roemer | 1-6, 3-3, Charlotte Roemer - skreč | detail zápasu | |
Solapur - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Maya Jansen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indore - tvrdý | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Adrija Biswas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Vanshita Pathania | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Muazzez Demirci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Federica Prati | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.10.17 kvalifik. | vs. Isabella Tcherkes Zade | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Komola Umarova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Fariza Abdullaeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Eva Lys - poslední zápasy
La Bisbal - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 1-3, - Eva Lys - skreč | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | - Eva Lys - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.24 kvalifik. | vs. Clara Burel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Sorana Cirstea | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 1-6, - Eva Lys - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.23 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.23 kvalifik. | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
10.08.23 čtvrtfinále | vs. Greetje Minnen | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu |