Španielsko
04.09.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Bulharsko
29.02.92, 32 Let
Španielsko
19.02.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Španielsko
15.07.91, 32 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eva Guerrero Alvarez/Guiomar Zuleta De Reales vs. Aleksandrina Naydenova/Nuria Parrizas-Diaz - Vzájemné zápasy
15.10.18 | 1. kolo | Eva Guerrero Alvarez/Guiomar Zuleta De Reales | Aleksandrina Naydenova/Nuria Parrizas-Diaz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Seville | antuka |
Eva Guerrero Alvarez form & Aleksandrina Naydenova form
Eva Guerrero Alvarez/Guiomar Zuleta De Reales - poslední zápasy
W60 Barcelona - tvrdý |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Lia Karatancheva/Isabella Shinikova | 2-6, 6-2, 7-10 | | detail zápasu |
02.08.23 1. kolo | vs. Alice Ferlito/Maria Garcia Cid | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
W80 Valencia - antuka |
16.09.21 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey/Seone Mendez | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
W60+H Valencia - antuka |
23.09.19 čtvrtfinále | vs. Irina Maria Bara/Rebeka Masarova | - | | detail zápasu |
23.09.19 1. kolo | vs. Elena Bogdan/Paula Cristina Goncalves | 7-5, 6-4 | | detail zápasu |
W60+H Saint - antuka |
16.09.19 čtvrtfinále | vs. Eleni Kordolaimi/Justina Mikulskyte | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
16.09.19 1. kolo | vs. Dalma Galfi/Natalia Vikhlyantseva | 7-61, 4-6, 10-8 | | detail zápasu |
16.09.19 semifinále | vs. Ekaterine Gorgodze/Maryna Zanevska | 1-6, 1-6 | | detail zápasu |
W25 Marbella - antuka |
02.09.19 1. kolo | vs. Klara Ondrejcekova/Tereza Zelinova | 6-1, 6-3 | | detail zápasu |
02.09.19 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela/Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
W25 Vienna - antuka |
26.08.19 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela/Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 6-4, 7-10 | | detail zápasu |
W25 Porto - tvrdý |
22.07.19 čtvrtfinále | vs. Dia Evtimova/Sarah-Rebecca Sekulic | 7-64, 6-3 | | detail zápasu |
22.07.19 semifinále | vs. Estelle Cascino/Julia Terziyska | 4-6, 3-6 | | detail zápasu |
W25 Palmela - tvrdý |
15.07.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges/Julie Gervais | 2-6, 4-6 | | detail zápasu |
W25 Madrid - tvrdý |
17.06.19 čtvrtfinále | vs. Vlada Ekshibarova/Aneta Laboutkova | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
17.06.19 1. kolo | vs. Isabel Iglesias Prieto/Laura Marti | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
W60 Barcelona - antuka |
10.06.19 čtvrtfinále | vs. Marina Bassols Ribera/Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
10.06.19 1. kolo | vs. Cristina Bucsa/Marine Partaud | 7-610, 7-62 | | detail zápasu |
W60+H La - antuka |
13.05.19 1. kolo | vs. Paula Badosa Gibert/Olga Danilovic | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
13.05.19 čtvrtfinále | vs. Dalma Galfi/Georgina Garcia-Perez | 6-4, 3-6, 8-10 | | detail zápasu |
W25 Monzon - tvrdý |
06.05.19 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela/Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 3-6 | | detail zápasu |
W60 Les - tvrdý |
29.04.19 čtvrtfinále | vs. Jessika Ponchet/Eden Silva | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
29.04.19 1. kolo | vs. Alicia Alegre/Maria Aran Teixido Garcia | 6-1, 6-3 | | detail zápasu |
Shrewsbury - tvrdý I. |
05.11.18 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger | 5-7, 4-6 | | detail zápasu |
Sant Cugat - antuka |
29.10.18 čtvrtfinále | vs. Andreea Rosca/Renata Zarazua | 1-6, 3-6 | | detail zápasu |
29.10.18 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers/Angela Fita Boluda | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
Seville - antuka |
15.10.18 čtvrtfinále | vs. Anna Bondar/Panna Udvardy | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
15.10.18 1. kolo | vs. Aleksandrina Naydenova/Nuria Parrizas-Diaz | 7-5, 6-3 | | detail zápasu |
Valencia - antuka |
24.09.18 1. kolo | vs. Elena Bogdan/Giorgia Marchetti | 6-2, 4-6, 4-10 | | detail zápasu |
Biarritz - antuka |
10.09.18 semifinále | vs. Irina Maria Bara/Valentyna Ivakhnenko | 1-6, 1-6 | | detail zápasu |
Aleksandrina Naydenova/Nuria Parrizas-Diaz - poslední zápasy