ZÁPAS
09.10.17 | 1. kolo | Eva Guerrero Alvarez | Olga Saez Larra | 1-6, 6-4, 3-0, - skreč | Seville | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Eva Guerrero Alvarez | Olga Saez Larra | |
1. podání % | 51/69 (74%) | 47/66 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/51 (53%) | 27/47 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/18 (50%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 32/66 (48%) | 33/69 (48%) |
Vyhrané body celkem | 68/135 (50%) | 67/135 (50%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eva Guerrero Alvarez vs. Olga Saez Larra - Vzájemné zápasy
21.04.21 | 2. kolo | Eva Guerrero Alvarez | Olga Saez Larra | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W25 Oeiras | antuka |
06.09.19 | čtvrtfinále | Olga Saez Larra | Eva Guerrero Alvarez | 7-63, 2-6, 7-61 | detail zápasu | W25 Marbella | antuka |
11.09.18 | kvalifik. | Olga Saez Larra | Eva Guerrero Alvarez | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | Biarritz | antuka |
09.10.17 | 1. kolo | Eva Guerrero Alvarez | Olga Saez Larra | 1-6, 6-4, 3-0, Olga Saez Larra - skreč | detail zápasu | Seville | antuka |
Eva Guerrero Alvarez form & Olga Saez Larra form
Eva Guerrero Alvarez - poslední zápasy
W25 Baza - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-3, - Eva Guerrero Alvarez - skreč | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
01.10.23 finále | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Kathinka Von Deichmann | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Aliona Falei | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Madison Sieg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Marina Stakusic | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Liv Hovde | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Jana Fett | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-0, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 2-3, - Eva Guerrero Alvarez - skreč | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Harmony Tan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Ena Koike | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Olga Saez Larra - poslední zápasy
W25 Zaragoza - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
13.07.21 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - tvrdý | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Palma - tvrdý | ||||
02.07.21 čtvrtfinále | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.21 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W60+H La - antuka | ||||
10.05.21 kvalifik. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.21 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
21.04.21 2. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | detail zápasu |