Ukrajina
16.07.02, 21 Let
16.07.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.01.02, 22 Let
12.01.02, 22 Let
Polina Gubina vs. Eva Garkusha - Vzájemné zápasy
09.12.21 | 2. kolo kval. | Polina Gubina | Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
17.10.18 | 1. kolo | Polina Gubina | Eva Garkusha | 6-1, 6-75, 6-3 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Polina Gubina form & Eva Garkusha form
Polina Gubina - poslední zápasy
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-3, 0-5, - Polina Gubina - skreč | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
12.07.22 kvalifik. | vs. Elena Giovanna Giessler | - | detail zápasu | |
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Maria Vancea | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 3-3, - Polina Gubina - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.21 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.21 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Carla Nokes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Solymar Colling | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-4, - Polina Gubina - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.20 kvalifik. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Eda Arli | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Caroline Vernet | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 2-1, Sophia Intert - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu |
Eva Garkusha - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorraine Lissmann | 2-0, Lorraine Lissmann - skreč | detail zápasu |