Eunji Lim vs. Se Jin Lee 31.08.2019

Eunji Lim vs. Se Jin Lee 31.08.2019 - W15 Yeongwol - porovnání

ZÁPAS

31.08.191. kolo kval.Eunji Lim Se Jin Lee 4-6, 4-1, - skreč Republic of Korea W15 Yeongwol tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

- skreč

Eunji Lim
Kórea
18.10.97, 22 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
10.08.90, 29 Let






11 788 $
Se Jin Lee
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Eunji Lim vs. Se Jin Lee - Vzájemné zápasy

31.08.191. kolo kval.Eunji LimSe Jin Lee4-6, 4-1, Se Jin Lee - skrečdetail zápasuRepublic of Korea W15 Yeongwol tvrdý

Eunji Lim - poslední zápasy

Republic of Korea W15 Yeongwol - tvrdý
02.09.19
2. kolo kval.
vs. Hyeran Yun6-2, 5-7, 9-11 prohradetail zápasu
31.08.19
1. kolo kval.
vs. Se Jin Lee4-6, 4-1, Se Jin Lee - skrečvýhradetail zápasu
Republic of Korea W15 Yeongwol - tvrdý
27.08.19
kvalifik.
vs. Da Ye Kim2-6, 1-6 prohradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Seon Young Um6-4, Seon Young Um - skrečvýhradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. So-Hee Yoon7-62, 6-2 výhradetail zápasu
Republic of Korea W15 Gimcheon - tvrdý
18.06.19
kvalifik.
vs. Eun Se Jang7-5, 0-6, 8-10 prohradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Boyoung Jeong7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Republic of Korea W25 Goyang - tvrdý
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Cherry Kim3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea W25 Changwon - tvrdý
14.05.19
kvalifik.
vs. You-Na Sul3-6, 6-4, 4-10 prohradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Isabella Bozicevic3-6, 6-2, 10-7 výhradetail zápasu
Republic of Korea Yeongwol - tvrdý
04.09.18
1. kolo
vs. Hyojung Yea6-4, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea Yeongwol - tvrdý
29.08.18
1. kolo
vs. Ramya Natarajan2-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea Gimcheon - tvrdý
22.08.18
1. kolo
vs. Ramya Natarajan1-6, 7-5, 3-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea Gimcheon - tvrdý
14.08.18
1. kolo
vs. Cherry Kim3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea Sangju - tvrdý I.
06.06.18
1. kolo
vs. Eri Shimizu3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea Incheon - tvrdý
13.05.18
1. kolo kval.
vs. Yeong Won Jeong3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea Goyang - tvrdý
07.05.18
2. kolo kval.
vs. Linnea Malmqvist6-4, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
07.05.18
1. kolo kval.
vs. Isabella Bozicevic5-7, 6-4, 7-63 výhradetail zápasu
Republic of Korea Yeongwol - tvrdý
06.09.17
1. kolo
vs. Na-Ri Kim1-6, 6-3, 1-6 prohradetail zápasu
04.09.17
kvalifik.
vs. Mijeong Park6-76, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
04.09.17
1. kolo kval.
vs. Ah Song6-4, 2-1, Ah Song - skrečvýhradetail zápasu
04.09.17
2. kolo kval.
vs. Yubean Lee6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Republic of Korea Yeongwol - tvrdý
30.08.17
1. kolo
vs. Dabin Kim1-6, 2-6 prohradetail zápasu
28.08.17
kvalifik.
vs. Dabin Oh6-4, 7-64 výhradetail zápasu
28.08.17
1. kolo kval.
vs. Min-Seo Jeong6-1, 6-1 výhradetail zápasu
28.08.17
2. kolo kval.
vs. Seoin Choi7-66, 7-67 výhradetail zápasu
Republic of Korea Gimcheon - tvrdý
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Sora Lee6-1, 6-3 výhradetail zápasu
12.06.17
kvalifik.
vs. Prerna Bhambri1-6, 4-6 prohradetail zápasu
12.06.17
2. kolo kval.
vs. Ho Ching Wu6-4, 7-66 výhradetail zápasu
Republic of Korea Gimcheon - tvrdý
05.06.17
1. kolo kval.
vs. Se-Hyun Kim3-6, 2-6 prohradetail zápasu

Se Jin Lee - poslední zápasy

Republic of Korea W15 Yeongwol - tvrdý
31.08.19
1. kolo kval.
vs. Eunji Lim6-4, 1-4, - Se Jin Lee - skrečprohradetail zápasu
Republic of Korea W15 Yeongwol - tvrdý
27.08.19
kvalifik.
vs. Na-Ri Kim- Se Jin Lee - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Yeon Soo Park6-2, 6-0 výhradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Hyeri Kim6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea W25 Incheon - tvrdý
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Yu Jin Ahn5-7, 0-4, - Se Jin Lee - skrečprohradetail zápasu
Republic of Korea W25 Goyang - tvrdý
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Freya Christie4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea Yeongwol - tvrdý
05.09.18
1. kolo
vs. Seung-Yeon Hong3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea Gimcheon - tvrdý
16.08.18
čtvrtfinále
vs. Sang Hee Park2-6, 2-5, - Se Jin Lee - skrečprohradetail zápasu
16.08.18
2. kolo
vs. Sakura Hosogi6-2, 6-4 výhradetail zápasu
15.08.18
1. kolo
vs. Boyoung Jeong6-2, 6-1 výhradetail zápasu
14.08.18
kvalifik.
vs. Jaeeun Lee6-2, 6-0 výhradetail zápasu
13.08.18
2. kolo kval.
vs. Da Ye Kim3-6, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
12.08.18
1. kolo kval.
vs. Dami Lee6-1, 6-3 výhradetail zápasu
China Tianjin - tvrdý
09.07.18
kvalifik.
vs. Ya Hsin Lee6-3, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
08.07.18
2. kolo kval.
vs. Jiahui Chen6-4, Jiahui Chen - skrečvýhradetail zápasu
China Naiman - tvrdý
02.07.18
1. kolo
vs. Na-Ri Kim2-6, 2-6 prohradetail zápasu
01.07.18
kvalifik.
vs. Jiakang Li6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Republic of Korea Daegu - tvrdý
17.06.18
1. kolo kval.
vs. Satsuki Koike3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea Incheon - tvrdý
13.05.18
1. kolo kval.
vs. Alexa Ryngler5-7, 7-5, 2-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea Goyang - tvrdý
07.05.18
1. kolo kval.
vs. Alana Parnaby2-6, 6-1, 6-75 prohradetail zápasu
Republic of Korea Yeongwol - tvrdý
06.09.17
1. kolo
vs. Hanna Chang3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea Yeongwol - tvrdý
30.08.17
1. kolo
vs. Na-Ri Kim3-6, 1-6 prohradetail zápasu
28.08.17
kvalifik.
vs. Ji Hey Lee6-2, 6-3 výhradetail zápasu
28.08.17
1. kolo kval.
vs. Heejin Han6-0, 6-1 výhradetail zápasu
28.08.17
2. kolo kval.
vs. Se-Hyun Kim4-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Republic of Korea Gimcheon - tvrdý
14.06.17
1. kolo
vs. Sari Baba1-6, 4-6 prohradetail zápasu
12.06.17
kvalifik.
vs. Chin-Wei Chan7-5, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Lavinia Tananta6-1, 6-4 výhradetail zápasu
12.06.17
2. kolo kval.
vs. Theiviya Selvarajoo6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Republic of Korea Gimcheon - tvrdý
07.06.17
1. kolo
vs. Sunam Jeong1-6, 2-6 prohradetail zápasu
<