ZÁPAS
07.05.18 | 1. kolo kval. | Eunji Lim | Isabella Bozicevic | 5-7, 6-4, 7-63 | Goyang | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Kórea
18.10.97, 26 Let
18.10.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Eunji Lim vs. Isabella Bozicevic - Vzájemné zápasy
13.05.19 | 1. kolo kval. | Eunji Lim | Isabella Bozicevic | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | W25 Changwon | tvrdý |
07.05.18 | 1. kolo kval. | Eunji Lim | Isabella Bozicevic | 5-7, 6-4, 7-63 | detail zápasu | Goyang | tvrdý |
Eunji Lim form & Isabella Bozicevic form
Eunji Lim - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Kanupriya Rajawat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Manca | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Da Ye Kim | 7-64, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Hikaru Sato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Ye Jin Kim | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ji Eun Lee (2005) | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Subin Park | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 1-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-75, 7-66, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Yidi Yang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Na Hyun Kang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Soo Ha Jang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Hyeseo Shin | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Sihyeong Cho | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Chiara Di Tommaso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Sampada Coster | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.22 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-4, 6-76, 10-7 | detail zápasu | |
23.03.22 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Valentina Mutilba | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Isabella Bozicevic - poslední zápasy
W25 Raanana - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Erica Layton | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Alma Yosef | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.22 kvalifik. | vs. Karin Altori | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 6-3, 6-74, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 2-3, - Isabella Bozicevic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Stella Kovacicova | 0-6, 2-2, - Isabella Bozicevic - skreč | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. Sasha Nelson | 5-7, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Leann Serna | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Bajagic | 6-4, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
Sydney - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Traralgon - tvrdý | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 4-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Jessie Culley | 1-4, - Isabella Bozicevic - skreč | detail zápasu | |
W25 Launceston - tvrdý | ||||
03.02.20 kvalifik. | vs. Zara Brankovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.20 2. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Sara Sorribes Tormo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Asia Muhammad | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Evana Bowell | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 2-6, 4-6 | detail zápasu |