ZÁPAS
02.02.20 | 1. kolo kval. | Eunhye Lee | Piyaphat Jongma | 6-1, 6-0 | W25 Nonthaburi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Eunhye Lee | Piyaphat Jongma | |
1. podání % | 18/33 (55%) | 17/28 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/18 (94%) | 3/17 (18%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/15 (73%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 21/28 (75%) | 5/33 (15%) |
Vyhrané body celkem | 49/61 (80%) | 12/61 (20%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Thajsko
23.10.05, 18 Let
23.10.05, 18 Let
Eunhye Lee vs. Piyaphat Jongma - Vzájemné zápasy
02.02.20 | 1. kolo kval. | Eunhye Lee | Piyaphat Jongma | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Nonthaburi | tvrdý |
Eunhye Lee form & Piyaphat Jongma form
Eunhye Lee - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Piyaphat Jongma - poslední zápasy
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
23.11.19 1. kolo kval. | vs. Mara Schmidt | 0-6, 0-6 | detail zápasu |