INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eunhye Lee vs. Josephine Boualem - Vzájemné zápasy
06.06.18 | 1. kolo | Eunhye Lee | Josephine Boualem | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Sangju | tvrdý I. |
Eunhye Lee form & Josephine Boualem form
Eunhye Lee - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Josephine Boualem - poslední zápasy
W15 Almada - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Rita Colyer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oeiras - antuka | ||||
18.08.20 kvalifik. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Mariana Campino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.20 1. kolo | vs. Kisa Yoshioka | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Ines Murta | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Laura Schaeder | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-3, 2-0, Anjana Suresh - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Melania Delai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sathwika Sama | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Louise Lampla | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu |