ZÁPAS
19.06.19 | 1. kolo | Eunhye Lee | Jiho Shin | 6-1, 6-3 | W15 Gimcheon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Eunhye Lee | Jiho Shin | |
1. podání % | 29/45 (64%) | 21/48 (44%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/29 (59%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/16 (69%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 30/48 (63%) | 17/45 (38%) |
Vyhrané body celkem | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dvojchyby | 4 | 10 |
Esa | 7 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jiho Shin | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Eunhye Lee | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Jiho Shin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eunhye Lee | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Jiho Shin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eunhye Lee | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Jiho Shin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Eunhye Lee | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Jiho Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Eunhye Lee | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Jiho Shin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eunhye Lee | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Jiho Shin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eunhye Lee | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Jiho Shin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eunhye Lee | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eunhye Lee vs. Jiho Shin - Vzájemné zápasy
19.06.19 | 1. kolo | Eunhye Lee | Jiho Shin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Gimcheon | tvrdý |
Eunhye Lee form & Jiho Shin form
Eunhye Lee - poslední zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Jiho Shin - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Osaka - tvrdý | ||||
07.04.24 2. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Kanon Yamaguchi | 2-6, 6-0, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Milana Zhabrailova | 0-3, - Jiho Shin - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alisha Reayer | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Candela Yecora | 5-7, 1-3, - Jiho Shin - skreč | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria De La Paz Alberto | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Danielle Willson | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Nora Ayala Serra | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Maria Berlanga Bandera | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 3-6, 3-3, - Jiho Shin - skreč | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
22.04.23 semifinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Martina Caregaro | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Chloe Noel | 3-6, 7-610, 7-62 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Jenny Lim | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Schena Benamar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu |