ZÁPAS
14.01.13 | kvalifik. | Eugenie Chapelle | Kimberley Zimmermann | 6-4, 4-6, 6-3 | Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Belgicko
16.06.95, 28 Let
16.06.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Eugenie Chapelle vs. Kimberley Zimmermann - Vzájemné zápasy
14.01.13 | kvalifik. | Eugenie Chapelle | Kimberley Zimmermann | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
15.08.11 | 1. kolo kval. | Kimberley Zimmermann | Eugenie Chapelle | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Westende Middlekerke | tvrdý |
Eugenie Chapelle form & Kimberley Zimmermann form
Eugenie Chapelle - poslední zápasy
Antalya - tvrdý | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.11.18 kvalifik. | vs. Reka Farbas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stromova | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Saint Gaudens - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Maria Irigoyen | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Liv Drolshammer | 4-6, 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.17 kvalifik. | vs. Claire Verwerda | 7-5, 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Engis - antuka | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, - Eugenie Chapelle - skreč | detail zápasu | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Kimberley Gintrand | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.16 kvalifik. | vs. Charlene Mueller | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Pia Brglez | 0-4, - Eugenie Chapelle - skreč | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
17.02.16 1. kolo | vs. Ksenija Sharifova | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.16 1. kolo kval. | vs. India Maggen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.16 2. kolo kval. | vs. Cristina Moll Alles | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.16 kvalifik. | vs. Mallaurie Noel | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
26.10.15 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.15 2. kolo | vs. Jazzamay Drew | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
22.06.15 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-76, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
22.06.15 1. kolo | vs. Camille Cheli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
15.06.15 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
15.06.15 čtvrtfinále | vs. Adeliya Zabirova | 7-5, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.06.15 2. kolo | vs. Tamar Kutubidze | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
13.04.15 2. kolo | vs. Dina Hegab | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.15 1. kolo | vs. Anita Wagner | 7-64, 7-5 | detail zápasu |
Kimberley Zimmermann - poslední zápasy
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.21 kvalifik. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.21 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.21 kvalifik. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
20.06.21 kvalifik. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.21 kvalifik. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
05.04.21 kvalifik. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - skreč | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.02.21 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.21 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
04.11.20 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | detail zápasu |