ZÁPAS
29.05.19 | 1. kolo | Eugenia Ganga | Alice Rame | 4-6, 7-5, 6-3 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Eugenia Ganga | Alice Rame | |
1. podání % | 88/127 (69%) | 61/100 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 47/88 (53%) | 25/61 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/39 (49%) | 23/39 (59%) |
Vyhrané break-bally | 8/16 (50%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 52/100 (52%) | 61/127 (48%) |
Vyhrané body celkem | 118/227 (52%) | 109/227 (48%) |
Dvojchyby | 10 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alice Rame | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Eugenia Ganga | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenia Ganga | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Eugenia Ganga | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-5 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eugenia Ganga | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenia Ganga | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Eugenia Ganga | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eugenia Ganga | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Eugenia Ganga | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Eugenia Ganga | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Eugenia Ganga | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenia Ganga | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eugenia Ganga | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenia Ganga | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eugenia Ganga | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eugenia Ganga | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eugenia Ganga vs. Alice Rame - Vzájemné zápasy
29.05.19 | 1. kolo | Eugenia Ganga | Alice Rame | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Eugenia Ganga form & Alice Rame form
Eugenia Ganga - poslední zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Antonia Samudio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 4-1, Sabina Dadaciu - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Elyse Lavender | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Luisa Stefani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Asuncion - antuka | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Guillermina Naya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.19 1. kolo | vs. Candela Bugnon | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Santiago - antuka | ||||
06.10.19 finále | vs. Fernanda Brito | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.19 semifinále | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Tatiana Carpio | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Alexa Pitt | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Juana Larranaga | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Anita Wagner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alba Retortillo Soiras | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.06.19 finále | vs. Julieta Estable | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.19 semifinále | vs. Anna Turati | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Salma Djoubri | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu |
Alice Rame - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
25.04.24 1. kolo | vs. Manuela De Lorenzo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.04.24 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | detail zápasu |