ZÁPAS
09.05.19 | 2. kolo | Eudice Wong Chong | Ziyue Sun | 6-3, 6-1 | W60 Luan | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Eudice Wong Chong | Ziyue Sun | |
1. podání % | 30/47 (64%) | 28/55 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/30 (73%) | 19/28 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 7/27 (26%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 29/55 (53%) | 16/47 (34%) |
Vyhrané body celkem | 60/102 (59%) | 42/102 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Eudice Wong Chong | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ziyue Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ziyue Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Ziyue Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Eudice Wong Chong | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Ziyue Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ziyue Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ziyue Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Ziyue Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ziyue Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eudice Wong Chong vs. Ziyue Sun - Vzájemné zápasy
09.05.19 | 2. kolo | Eudice Wong Chong | Ziyue Sun | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W60 Luan | tvrdý |
Eudice Wong Chong form & Ziyue Sun form
Eudice Wong Chong - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Maegan Manasse | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Timea Babos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alja Senica | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Thasaporn Naklo | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Yue Yuan | - | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Kateryna Volodko | 7-65, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
10.09.23 kvalifik. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 6-4, 7-68 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Xiaodi You | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-4, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Valeria Savinykh | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-3, 3-1, Harriet Dart - skreč | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Ziyue Sun - poslední zápasy
Australian Open - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Kai-Chen Chang | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Chang Liu | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Siqi Cao | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Yuxuan Zhang | 4-1, Yuxuan Zhang - skreč | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Xiyu Wang | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
08.09.19 kvalifik. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cako | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Yixuan Li | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
17.07.19 2. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 1-0, Fangzhou Liu - skreč | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 0-3, - Ziyue Sun - skreč | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Jia Qi Ren | 6-0, 3-0, Jia Qi Ren - skreč | detail zápasu | |
W25 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.19 kvalifik. | vs. Jia Qi Kang | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Jia Qi Ren | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Shuo Feng | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 6-4, 6-1 | detail zápasu |