ZÁPAS
25.07.18 | 1. kolo | Eudice Wong Chong | Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 6-2 | Taipei | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Eudice Wong Chong | Ashmitha Easwaramurthi | |
1. podání % | 23/40 (58%) | 20/52 (38%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/23 (83%) | 11/20 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/17 (71%) | 11/32 (34%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 9/40 (23%) |
Vyhrané body celkem | 61/92 (66%) | 31/92 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 11 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Eudice Wong Chong | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 4-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Eudice Wong Chong | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Eudice Wong Chong | 1-0 | |
Eudice Wong Chong | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 15-40, 30-40 | ||
3-2 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eudice Wong Chong | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eudice Wong Chong vs. Ashmitha Easwaramurthi - Vzájemné zápasy
25.07.18 | 1. kolo | Eudice Wong Chong | Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Taipei | tvrdý |
Eudice Wong Chong form & Ashmitha Easwaramurthi form
Eudice Wong Chong - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Maegan Manasse | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Timea Babos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alja Senica | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Thasaporn Naklo | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Yue Yuan | - | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Kateryna Volodko | 7-65, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
10.09.23 kvalifik. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 6-4, 7-68 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Xiaodi You | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-4, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Valeria Savinykh | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-3, 3-1, Harriet Dart - skreč | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Ashmitha Easwaramurthi - poslední zápasy
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.12.23 kvalifik. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Abhilasha Bista | 1-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Priyanka Rodricks | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Clara Vlasselaer | 0-4, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu |