ZÁPAS
30.04.18 | kvalifik. | Estella Jaeger | Maria Carla D'Annunzio | 6-2, 6-2 | Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
29.04.00, 23 Let
29.04.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
21.03.98, 26 Let
21.03.98, 26 Let
Estella Jaeger vs. Maria Carla D'Annunzio - Vzájemné zápasy
30.04.18 | kvalifik. | Estella Jaeger | Maria Carla D'Annunzio | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Cairo | antuka |
Estella Jaeger form & Maria Carla D'Annunzio form
Estella Jaeger - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Jana Kareisova | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Gozde Turhan | 2-6, 1-2, - Estella Jaeger - skreč | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Antolini | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 2-0, Anastasia Komkina - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Aysegul Mert | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Rinko Matsuda | 6-4, 0-6, 13-15 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Mrazikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-3, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Mouna Bouzgarrou | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Liubov Demidova | 2-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Tai Martin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Rushri Wijesundera | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Maria Carla D'Annunzio - poslední zápasy
San Severo - antuka | ||||
13.05.18 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Estella Jaeger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Olga Petrushina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Vanesa Pappa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Ai Kamiyoshihara | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Juliana Valero | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.18 kvalifik. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Beyza Salvarci | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Camille Cheli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Shleptsova | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Mila Popivoda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Daria Shelomentseva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Caroline Dunleavy | 1-6, 2-6 | detail zápasu |