ZÁPAS
28.11.17 | 1. kolo | Erika Drozd Pereira | Rafaela Rodrigues Dos Santos | 6-3, 6-2 | Catanduva | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Erika Drozd Pereira | Rafaela Rodrigues Dos Santos | |
1. podání % | 44/74 (59%) | 25/64 (39%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/44 (68%) | 16/25 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/30 (40%) | 10/39 (26%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané body z returnu | 38/64 (59%) | 32/74 (43%) |
Vyhrané body celkem | 80/138 (58%) | 58/138 (42%) |
Dvojchyby | 7 | 21 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Brazília
26.04.97, 26 Let
10 178 $
26.04.97, 26 Let
10 178 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
02.04.98, 26 Let
02.04.98, 26 Let
Erika Drozd Pereira vs. Rafaela Rodrigues Dos Santos - Vzájemné zápasy
28.11.17 | 1. kolo | Erika Drozd Pereira | Rafaela Rodrigues Dos Santos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Catanduva | antuka |
02.06.14 | kvalifik. | Erika Drozd Pereira | Rafaela Rodrigues Dos Santos | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Campos Do | tvrdý |
Erika Drozd Pereira form & Rafaela Rodrigues Dos Santos form
Erika Drozd Pereira - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-5, 0-6, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Bhuvana Kalva | 6-1, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.01.20 kvalifik. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-4, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Florencia Araya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Helena Jansen Figueras | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Luque - tvrdý | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Pamela Wu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Asuncion - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Melisa Morales | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.18 1. kolo | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Lambare - antuka | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Carla Lucero | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.18 1. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Anais Kikuchi | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.18 1. kolo | vs. Aimee Tarun | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Priyanka Shah | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Zhima Du | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Irina Lapustina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Anna Laguza | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Mariya Khylymendyk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Marcela Bueno | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Chloe Hamlin | 6-72, 2-6 | detail zápasu |
Rafaela Rodrigues Dos Santos - poslední zápasy
Sao Jose - antuka | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Nathalia Wolf Gasparin | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Andrea Renee Villarreal | 7-66, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Raquel Martini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Bosio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Eloisa Parteka | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Catanduva - antuka | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Erika Drozd Pereira | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Stephanie Nemtsova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Campos Do - tvrdý | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Lara Escauriza | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Campos Do - tvrdý | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Andressa Souza | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
04.04.17 1. kolo | vs. Paula Baranano | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
29.03.17 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
07.03.17 1. kolo | vs. Catalina Pella | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.17 kvalifik. | vs. Nathalia Rossi | 4-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Leticia Giudici | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
27.02.17 kvalifik. | vs. Eduarda Piai | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Giovanna Ferreira Caputo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
14.12.16 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.16 1. kolo | vs. Claudia Marcela Silva Aragon | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
La Paz - antuka | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.11.16 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Mathilda Malm | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.16 kvalifik. | vs. Pamela Wu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
24.08.16 2. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.16 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.16 kvalifik. | vs. Gabriela Tenorio | 6-2, 6-1 | detail zápasu |