ZÁPAS
14.06.18 | 2. kolo | Eri Shimizu | Yanni Liu | 6-2, 6-2 | Gyeongsan | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Eri Shimizu | Yanni Liu | |
1. podání % | 33/53 (62%) | 28/44 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/33 (70%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/20 (55%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 25/44 (57%) | 19/53 (36%) |
Vyhrané body celkem | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Eri Shimizu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Yanni Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eri Shimizu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Yanni Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Yanni Liu | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Yanni Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eri Shimizu | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Yanni Liu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Eri Shimizu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Yanni Liu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eri Shimizu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Yanni Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eri Shimizu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Yanni Liu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eri Shimizu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Yanni Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eri Shimizu vs. Yanni Liu - Vzájemné zápasy
14.06.18 | 2. kolo | Eri Shimizu | Yanni Liu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Gyeongsan | tvrdý |
Eri Shimizu form & Yanni Liu form
Eri Shimizu - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yexin Ma | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-72, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Talia Gibson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Petra Hule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sofia Johnson | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Yanni Liu - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kanna Soeda | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Yuno Kitahara | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Shiho Shibata | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Kanako Morisaki | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
18.12.23 kvalifik. | vs. Naoko Eto | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Le Yi Liu | 6-74, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ha Yeong Ryu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 0-1, - Yanni Liu - skreč | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Annabelle Xu | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Kyoka Kubo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Na Dong | 6-70, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Yajing Cao | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.06.23 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Elyse Tse | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Dasha Ivanova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 6-74, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Ofer Kivity | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Supanid Nopparith | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Singapore - tvrdý | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 5-7, 6-73 | detail zápasu |