ZÁPAS
10.06.18 | 2. kolo kval. | Enola Chiesa | Anamarija Spoljaric | 6-2, 6-1 | Maribor | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Enola Chiesa | Anamarija Spoljaric | |
1. podání % | 21/40 (53%) | 40/55 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/21 (71%) | 15/40 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/19 (42%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 35/55 (64%) | 17/40 (43%) |
Vyhrané body celkem | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Enola Chiesa | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-0 | Anamarija Spoljaric | |
2-1 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Enola Chiesa | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Enola Chiesa | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 40-30[BP] | ||
1-0 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Anamarija Spoljaric | |
3-0 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Enola Chiesa | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Enola Chiesa | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
02.07.98, 25 Let
02.07.98, 25 Let
Enola Chiesa vs. Anamarija Spoljaric - Vzájemné zápasy
10.06.18 | 2. kolo kval. | Enola Chiesa | Anamarija Spoljaric | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Maribor | antuka |
Enola Chiesa form & Anamarija Spoljaric form
Enola Chiesa - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - skreč | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Anamarija Spoljaric - poslední zápasy
W25 St. - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Agnes Bukta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Nell Miller | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Beau Deleu | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Alica Rusova | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 7-65, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Doroteja Joksovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Eleni Kampantai | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Giorgie Jones | 6-2, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 7-69, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Chinatsu Shimizu | 1-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
11.11.18 kvalifik. | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Eleni Kostaki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Katja Milas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Dariya Detkovskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Nadia Van Heerden | 4-6, 3-6 | detail zápasu |