Rusko
14.06.00, 23 Let
14.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Svetlana Iansitova vs. Ena Kajevic - Vzájemné zápasy
16.04.18 | kvalifik. | Ena Kajevic | Svetlana Iansitova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Svetlana Iansitova form & Ena Kajevic form
Svetlana Iansitova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - skreč | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Ena Kajevic - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | - Ena Kajevic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Lian Tran | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Chiara Bordo | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Ingrid Martins | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Joana Baptista | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-72, 7-67, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Zagreb - antuka | ||||
14.09.20 kvalifik. | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Klara Vukicevic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 7-68, 1-6 | detail zápasu | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.12.19 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.19 kvalifik. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 7-5 | detail zápasu |