ZÁPAS
10.03.18 | 1. kolo kval. | Emmanuelle Girard | Darya Lebesheva | 6-3, 6-3 | Gonesse | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Emmanuelle Girard | Darya Lebesheva | |
1. podání % | 32/49 (65%) | 26/55 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/32 (78%) | 15/26 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/17 (59%) | 13/29 (45%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 27/55 (49%) | 14/49 (29%) |
Vyhrané body celkem | 62/104 (60%) | 42/104 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Darya Lebesheva | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Emmanuelle Girard | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Darya Lebesheva | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Emmanuelle Girard | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Darya Lebesheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emmanuelle Girard | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Darya Lebesheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Emmanuelle Girard | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Darya Lebesheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Emmanuelle Girard | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Emmanuelle Girard | 1-0 | |
Emmanuelle Girard | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Darya Lebesheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Emmanuelle Girard | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Darya Lebesheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-2 | Darya Lebesheva | |
5-2 | Darya Lebesheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Emmanuelle Girard | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Emmanuelle Girard vs. Darya Lebesheva - Vzájemné zápasy
10.03.18 | 1. kolo kval. | Emmanuelle Girard | Darya Lebesheva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Gonesse | antuka |
Emmanuelle Girard form & Darya Lebesheva form
Emmanuelle Girard - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Mingge Xu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alize Lim | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 7-65, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Tamara Curovic | 5-7, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Arabella Koller | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alicia Melosch | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 7-61, 11-9 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Lucie Brun | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Beatrice Stagno | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Feryel Ben Hassen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
23.07.23 finále | vs. Selina Dal | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.23 semifinále | vs. Sandy Marti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Chloe Noel | 0-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu |
Darya Lebesheva - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Gaia Panari | 6-3, 2-6, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Menuha Popovici | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 0-6, - Darya Lebesheva - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 4-1, Beatrice Stagno - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Hanna Piatrushka | 2-6, - Darya Lebesheva - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 6-2, 1-10 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Valerie Quiceno | 2-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 0-1, - Darya Lebesheva - skreč | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Sofya Ostrovskaya | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-0, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 0-3, - Darya Lebesheva - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Maria Kozyreva | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
03.07.19 kvalifik. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Ramona Mataruga | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Amber Washington | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Magdalena Nunez Pureco | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Elin Vilen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gothenburg - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-5, - Darya Lebesheva - skreč | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Djibouti - tvrdý | ||||
19.12.18 2. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-5, - Darya Lebesheva - skreč | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Djibouti - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Aisha Niyonkuru | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |