Francúzsko
15.10.98, 25 Let
12 440 $
15.10.98, 25 Let
12 440 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
23.01.97, 27 Let
23.01.97, 27 Let
Emma Mazzoni vs. Jasmina Kostek - Vzájemné zápasy
24.06.18 | 1. kolo kval. | Emma Mazzoni | Jasmina Kostek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Torun | antuka |
19.06.17 | 1. kolo kval. | Emma Mazzoni | Jasmina Kostek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Warsaw | antuka |
Emma Mazzoni form & Jasmina Kostek form
Emma Mazzoni - poslední zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Kolie Allen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anna Frey | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Leila Fabbri | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Tara Malik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Jada Hart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Eva Alvarez Sande | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Kate Fakih | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Mesquita | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Tiffany William | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
25.11.22 2. kolo | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Jasmina Kostek - poslední zápasy
Torun - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Lilly Elida Haseth | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Sofiya Kuzina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
St. Poelten - antuka | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Tea Jezidzic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Marcelina Marut | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Eliska Masarikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Puszczykowo - tvrdý | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Joanna Kondratowicz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zielona Gora - antuka | ||||
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Marta Galka | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Puszczykowo - tvrdý | ||||
04.05.15 2. kolo kval. | vs. Alicja Sierzputowska | 3-6, 3-6 | detail zápasu |