ZÁPAS
17.04.19 | 1. kolo | Emma Lene | Nora Ayala Serra | 6-1, 1-6, 7-5 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Emma Lene | Nora Ayala Serra | |
1. podání % | 55/92 (60%) | 44/91 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/55 (62%) | 27/44 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/37 (46%) | 24/47 (51%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 40/91 (44%) | 41/92 (45%) |
Vyhrané body celkem | 91/183 (50%) | 92/183 (50%) |
Dvojchyby | 8 | 6 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Emma Lene | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Emma Lene | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emma Lene | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Emma Lene | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Emma Lene | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Emma Lene | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-4 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Emma Lene | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Emma Lene | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Emma Lene | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Emma Lene | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emma Lene | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-5 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Emma Lene | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Emma Lene | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
01.11.99, 24 Let
01.11.99, 24 Let
Emma Lene vs. Nora Ayala Serra - Vzájemné zápasy
17.04.19 | 1. kolo | Emma Lene | Nora Ayala Serra | 6-1, 1-6, 7-5 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Emma Lene form & Nora Ayala Serra form
Emma Lene - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | - | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Brandy Mina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Maria Mateas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Audrey Moutama | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Valery Gynina | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Lilian Poling | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 3. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Olivia Lincer | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-4, - Emma Lene - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Imogen Haddad | 3-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Nora Ayala Serra - poslední zápasy
W15 Valencia - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Ferrer Perez | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Fiona Codino | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Borkop | 4-6, 7-62, 10-3 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | Olivia Thiemke - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 7-63, 5-10 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
06.09.21 kvalifik. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.21 kvalifik. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 7-64, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Annick Melgers | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 7-62, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Milan Krish | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 2-6 | detail zápasu |