Francúzsko
13.06.00, 23 Let
13.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ambre Feder vs. Emma Lene - Vzájemné zápasy
31.05.21 | 2. kolo kval. | Emma Lene | Ambre Feder | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
13.12.18 | 2. kolo | Emma Lene | Ambre Feder | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
Ambre Feder form & Emma Lene form
Ambre Feder - poslední zápasy
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Barbora Palicova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Lucy Webber | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.01.22 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 7-64, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Hannah Smith | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.12.21 1. kolo | vs. Akvile Parazinskaite | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.21 kvalifik. | vs. Pia Praefke | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Erika Sema | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.21 kvalifik. | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Patricija Dubinoviciute | 3-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Malannia Vashkevich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Valentina Gaggini | 3-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
05.10.21 kvalifik. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.21 2. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | Feryel Ben Hassen - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.21 kvalifik. | vs. Margaux Komano | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Marie Villet | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Ranim Rassil | 4-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Izabelle Persson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Emma Lene - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | - Emma Lene - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Brandy Mina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Maria Mateas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Audrey Moutama | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Valery Gynina | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Lilian Poling | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 3. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Olivia Lincer | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-4, - Emma Lene - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Imogen Haddad | 3-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 4-6 | detail zápasu |