ZÁPAS
25.09.17 | 1. kolo kval. | Emily Webley-Smith | Lea Tholey | 6-2, 2-6, 6-1 | Clermont Ferrand | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Emily Webley-Smith vs. Lea Tholey - Vzájemné zápasy
16.10.17 | kvalifik. | Emily Webley-Smith | Lea Tholey | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Joue Les | tvrdý I. |
25.09.17 | 1. kolo kval. | Emily Webley-Smith | Lea Tholey | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | Clermont Ferrand | tvrdý I. |
Emily Webley-Smith form & Lea Tholey form
Emily Webley-Smith - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
24.06.22 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Lea Tholey - poslední zápasy
W15 Duffel - antuka | ||||
20.08.22 semifinále | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.22 čtvrtfinále | vs. Amelie Van Impe | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Lea Ribourdouille | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Maya Bordereau | 2-3, - Lea Tholey - skreč | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Agnese Zapelli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Mirra Andreeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.22 kvalifik. | vs. Alice Rame | 5-7, 7-62, 7-10 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Oceane Babel | 2-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
20.06.22 kvalifik. | vs. Jade Bornay | 4-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Laura Galdano | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
14.06.22 kvalifik. | vs. Jasmijn Gimbrere | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Marrakech - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Melania Delai | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Marrakech - antuka | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Mirra Andreeva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.22 kvalifik. | vs. Mia Mack | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.22 2. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Karman Kaur Thandi | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
16.09.21 čtvrtfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-77, 6-73 | detail zápasu | |
15.09.21 2. kolo | vs. Jenifer Anger | 6-72, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
06.09.21 kvalifik. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | detail zápasu |