ZÁPAS
11.03.18 | 2. kolo kval. | Emily Casteleyn | Soumeya Anane | 7-66, 6-4 | Gonesse | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Emily Casteleyn | Soumeya Anane | |
1. podání % | 53/84 (63%) | 46/79 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/53 (70%) | 33/46 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/31 (58%) | 19/33 (58%) |
Vyhrané break-bally | 1/7 (14%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/79 (34%) | 29/84 (35%) |
Vyhrané body celkem | 82/163 (50%) | 81/163 (50%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Soumeya Anane | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Emily Casteleyn | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Soumeya Anane | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Emily Casteleyn | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Soumeya Anane | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emily Casteleyn | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Emily Casteleyn | 3-3 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Soumeya Anane | |
4-4 | Soumeya Anane | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-5 | Soumeya Anane | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
5-5 | Soumeya Anane | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emily Casteleyn | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Emily Casteleyn | 6-6 | |
0-0, 1-5, 2-5, 3-5, 3-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Emily Casteleyn | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Emily Casteleyn | 1-0 | |
Emily Casteleyn | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Soumeya Anane | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Emily Casteleyn | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Emily Casteleyn | 3-2 | |
Emily Casteleyn | 3-3 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Soumeya Anane | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Emily Casteleyn | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Soumeya Anane | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
Belgicko
08.02.96, 28 Let
08.02.96, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
08.09.93, 30 Let
08.09.93, 30 Let
Emily Casteleyn vs. Soumeya Anane - Vzájemné zápasy
11.03.18 | 2. kolo kval. | Emily Casteleyn | Soumeya Anane | 7-66, 6-4 | detail zápasu | Gonesse | antuka |
Emily Casteleyn form & Soumeya Anane form
Emily Casteleyn - poslední zápasy
W15 Knokke - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-1, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Ines Nicault | 6-2, 1-6, 1-4, - Emily Casteleyn - skreč | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Lilly Dueffert | Lilly Dueffert - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Lemonakis | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.04.19 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.19 kvalifik. | vs. Indy De Vroome | 4-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Barbora Matusova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.19 kvalifik. | vs. Nora Niedmers | 6-79, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Soumeya Anane - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | - Soumeya Anane - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Nicole Poj | 4-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
11.09.22 2. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Joanna Garland | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Aditi Sinha | 2-0, Aditi Sinha - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.01.22 kvalifik. | vs. Anastasia Piangerelli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Dooa Akyurek | 2-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.21 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
13.09.21 kvalifik. | vs. Naia Mercadier | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W15 L'aquila - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Marie-Charlot Lonnemann | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Adele Burato | 6-1, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Michaela Koricinova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 5-7, - Soumeya Anane - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Miyu Kato | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Beyza Yaniklar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu |