ZÁPAS
07.07.18 | 2. kolo kval. | Emily Casteleyn | Jenifer Anger | 6-2, 6-2 | Knokke | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Belgicko
08.02.96, 28 Let
08.02.96, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
19.12.01, 22 Let
19.12.01, 22 Let
Emily Casteleyn vs. Jenifer Anger - Vzájemné zápasy
07.07.18 | 2. kolo kval. | Emily Casteleyn | Jenifer Anger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Knokke | antuka |
Emily Casteleyn form & Jenifer Anger form
Emily Casteleyn - poslední zápasy
W15 Knokke - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-1, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Ines Nicault | 6-2, 1-6, 1-4, - Emily Casteleyn - skreč | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Lilly Dueffert | Lilly Dueffert - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Lemonakis | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.04.19 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Indy De Vroome | 4-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Barbora Matusova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.19 kvalifik. | vs. Nora Niedmers | 6-79, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Jenifer Anger - poslední zápasy
W25 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Janet Imbo Nloga | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.22 1. kolo | vs. Nele Niermann | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Sol Faga | 6-0, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Sewing | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Clarisse Aussert | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.22 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.22 kvalifik. | vs. Flavie Brugnone | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Jeline Vandromme | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Federica Rossi | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.21 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Eloise De Mooij | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.21 čtvrtfinále | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-63, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-1 | detail zápasu |