Irán
25.10.03, 20 Let
25.10.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
08.02.96, 28 Let
08.02.96, 28 Let
Darya Mostofi vs. Emily Casteleyn - Vzájemné zápasy
01.04.18 | 2. kolo kval. | Emily Casteleyn | Darya Mostofi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Darya Mostofi form & Emily Casteleyn form
Darya Mostofi - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Emily Casteleyn - poslední zápasy
W15 Knokke - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-1, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Ines Nicault | 6-2, 1-6, 1-4, - Emily Casteleyn - skreč | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Lilly Dueffert | Lilly Dueffert - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Annick Verhaar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Lemonakis | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.04.19 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Indy De Vroome | 4-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Barbora Matusova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.19 kvalifik. | vs. Nora Niedmers | 6-79, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-4 | detail zápasu |