ZÁPAS
10.09.18 | 1. kolo | Emilie Lindh Gallagher | Alisa Axyanova | 7-64, 6-2 | Ceuta | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Emilie Lindh Gallagher | Alisa Axyanova | |
1. podání % | 56/86 (65%) | 38/70 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/56 (59%) | 20/38 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/30 (60%) | 15/32 (47%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 35/70 (50%) | 35/86 (41%) |
Vyhrané body celkem | 86/156 (55%) | 70/156 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 6 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
11.05.00, 23 Let
11.05.00, 23 Let
Emilie Lindh Gallagher vs. Alisa Axyanova - Vzájemné zápasy
10.09.18 | 1. kolo | Emilie Lindh Gallagher | Alisa Axyanova | 7-64, 6-2 | detail zápasu | Ceuta | tvrdý |
Emilie Lindh Gallagher form & Alisa Axyanova form
Emilie Lindh Gallagher - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Xinyu Gao | 6-73, 1-2, - Emilie Lindh Gallagher - skreč | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
12.11.23 finále | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Federica Sacco | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gaia Maduzzi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Dalila Spiteri | 6-77, 7-61, 5-7 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Ottavia Massetti | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Olga Helmi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |
Alisa Axyanova - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Agostina Landa | 2-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Milena Gevorgyan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Mariam Mahmoud | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 0-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Ginevra Peiretti | 0-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Miriam Gondorova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Norhan Hesham | 3-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Aouni | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 kvalifik. | vs. Jiangxue Han | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Inga Komleva | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Ceppellini | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Teresia Londol | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Arina Petrova | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-2, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu |