Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
26.04.00, 23 Let
26.04.00, 23 Let
Carla Lucero vs. Emilia Gaelle Dejonckheere - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Carla Lucero form & Emilia Gaelle Dejonckheere form
Carla Lucero - poslední zápasy
W15 Bucaramanga - antuka | ||||
28.04.19 finále | vs. Fernanda Brito | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.04.19 semifinále | vs. Jessica Plazas | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
26.04.19 čtvrtfinále | vs. Akilah James | 4-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
20.04.19 semifinále | vs. Fernanda Brito | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
19.04.19 čtvrtfinále | vs. Sofia Sewing | 2-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Lara Escauriza | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.19 1. kolo | vs. Jane Wasserson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
17.11.18 finále | vs. Fernanda Brito | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.18 semifinále | vs. Melina Ferrero | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
15.11.18 čtvrtfinále | vs. Julieta Estable | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.11.18 2. kolo | vs. Milagros Jaime | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Agostini Liccardi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Eugenia Ganga | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.18 2. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
21.09.18 semifinále | vs. Fernanda Brito | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.18 čtvrtfinále | vs. Sofia Luini | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.18 2. kolo | vs. Melina Ferrero | 6-2, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Merlina Sarno | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Luque - tvrdý | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Melisa Morales | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Holly Verner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Asuncion - antuka | ||||
30.08.18 čtvrtfinále | vs. Camila Giangreco Campiz | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.18 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-2, 1-0, Julieta Estable - skreč | detail zápasu | |
27.08.18 1. kolo | vs. Dolores Molina Portela | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Lambare - antuka | ||||
23.08.18 čtvrtfinále | vs. Jazmin Ortenzi | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.18 2. kolo | vs. Erika Drozd Pereira | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
26.04.18 čtvrtfinále | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Emilia Gaelle Dejonckheere - poslední zápasy
Koksijde - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Luniuska Delgado | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Marino | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.01.18 kvalifik. | vs. Juliana Valero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Aurore Felsenhart | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Jo Weisen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 7-65, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon - tvrdý | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vinnik | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Middelkerke - antuka | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Vanessa Pinto | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.17 1. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 6-79, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Mathilde Trigaux | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Christina Wolfgruber | 7-66, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Yuki Kristina Chiang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Stinga | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Arevik Tumanyan | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
06.02.17 kvalifik. | vs. Mariana Correa | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
22.08.16 kvalifik. | vs. Valentina Mokrova | 5-5, - Emilia Gaelle Dejonckheere - skreč | detail zápasu | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Sabina Alash | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Westende - tvrdý | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | -def. | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Vinciane Remy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Juliette Talieu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nieuwpoort - antuka | ||||
20.06.16 kvalifik. | vs. Luna Meers | 7-66, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Celine Schepers | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Margaux Bovy | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Victoria Smirnova | 4-6, 0-6 | detail zápasu |